Menu

Këngëtarja Rovena Stefa deklaroi se është e virgjër i vjen oferta me shumën marramendëse (Foto)

Për shkak të një postimi ku fliste për virgjërinë, Rovena Stefa u kthye në qëndër të vëmëndjes.

rovena

Për shkak të një postimi ku fliste për virgjërinë, Rovena Stefa u kthye në qëndër të vëmëndjes.

’Të gjithëve atyre që janë bërë merak për virgjërinë time, ju them, merruni me virgjërinë e shpirtit tuaj P.S. Unë jam super e virgjër’ shkruante këngëtarja.

Image

Rovena nuk u ndal dhe pak orë më parë i parashtroi fansave pyetjen: ‘A ju dukem e virgjër?’.

Përgjigje të ndryshme mori këngëtarja lidhur me këtë pyejte, por një prej fansave i ka ofruar para nëse ajo është e virgjër.

‘Nëse ti je e virgjër të ofroj 5000 euro’ i ka shkruar fansi.

‘Hahaha bëji gati se u dogje’ i replikon Rovena.

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*