Menu

Kallashi ‘godet’ sërish rrjetin, twerk në shtrat me një femër tjetër (Video)

Ndonëse këtë vit e kemi parë rrallë në ekran dhe shumë rrallë të bëjë video twerk, Kallashi sërish mbetet një nga më të komentuarat në showbiz.

kallashi

Ndonëse këtë vit e kemi parë rrallë në ekran dhe shumë rrallë të bëjë video twerk, Kallashi sërish mbetet një nga më të komentuarat në showbiz.

Image

Ajo është kthyer në atdhe pasi jetoi për disa kohë në Zvicër dhe teksa ndodhet këtu po përgatit një videoklip të ri muzikor.

Kallashi gjen kohën të qëndrojë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka postuar një video që me siguri do t’ju lërë pa gjumë.

Valltarja shfaqet në shtrat me një femër tjetër e cila ka forma bombastike si Kallashi.

Dy vajzat shfaqen duke bërë twerk të veshura vetëm më tanga.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*