Menu

Kafshohet nga gjarpëri në oborrin e shtëpisë, ndërron jetë gruaja shtatzënë

Një grua shtatzënë dhe foshnja e saj kanë vdekur pasi u kafshuan nga një gjarpër në oborrin e shtëpisë.

gjarperi

Një grua shtatzënë dhe foshnja e saj kanë vdekur pasi u kafshuan nga një gjarpër në oborrin e shtëpisë.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Meekatharra, në perëndim të Australisë së fundmi.

Gruaja 27-vjeçare ishte në oborrin e shtëpisë së saj, kur është kafshuar nga zvarraniku vdekjeprurës dhe menjëherë ka pësuar një goditje në zemër.

Ajo u dërguar me urgjencë në spital, por pavarësisht ndërhyrjen së menjëhershme të mjekëve, 27-vjeçarja fatkeqësisht nuk mundi të mbijetonte.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*