Menu

Mourinho objekt bastesh në Angli

Jose Mourinho nuk po kalon një periudhë të mirë te skuadra e Manchester United dhe së fundmi është folur për një largim të tij nga skuadra e “djajve të kuq”.

maurinio

Jose Mourinho nuk po kalon një periudhë të mirë te skuadra e Manchester United dhe së fundmi është folur për një largim të tij nga skuadra e “djajve të kuq”.

Ndërsa në Angli kompanitë e basteve kanë shkuar edhe më përpara, teksa kanë ngritur hipoteza të largimit të portugezit në drejtim të destinacioneve të ndryshme.

Dhe sipas tyre hipoteza më e mundur është një largim nga United për të shkuar tek Interi. Kjo lëvizje kuotohet me koeficient (3.75).

Një kalim te Portugalia nëse largohet nga Manchesteri kuotohet me 4.5. Megjithatë nuk mungon as një kalim te Wolverhampton për shkak të marrëdhënieve të mira që ai ka me Horge Mendez, ku kuotohet me koeficient 8.00.

Ndërsa një kthim te Reali i Madridit ka një koeficient 10.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*