Menu

Jo vetëm Anita, edhe dikush tjetër ka mundësi të blejë çantë Louis Vuitton (Foto)

Këto ditë Zanfina Ismaili e ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën ka pozuar me fustan të zi të shkurtër.

vution

Mirëpo, më shumë vëmendje ka tërhequr çanta, të cilën këngëtarja e ka shoqëruar me veshjen e saj në këtë pozë.

Sipas faqes Whattheywearin që merret me brendet dhe çmimet e gjësendeve të yjeve të njohura, është fjala për një çantë Louis Vuitton të koleksionit Victoire Bag.

Në postimin e kësaj faqeje shkruan se çmimi i kësaj çante është 1.850 euro.

 

Çanta e shtrenjtë e Zanfina Ismailit

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*