Menu

Ja kush është këngëtarja që do ta zëvëndësojë Eneda Tarifën në dhe ‘ The Voice Kids’

Audicionet për edicionin e tretë të “The Voice kids” kanë nisur, por Eneda Tarifa ka dhënë lajmin se nuk do të jetë më pjesë e jurisë.

tarifa

Audicionet për edicionin e tretë të “The Voice kids” kanë nisur, por Eneda Tarifa ka dhënë lajmin se nuk do të jetë më pjesë e jurisë.

Këngëtarja, përmes një njoftimi në profilin e saj në Instagram ka ndarë lajmin se, për shkak të angazhimeve profesionale, do të largohet nga grupi i trajnerëve.

Miqtë e mi, ju informoj me shumë dashuri se për shkak të impenjimeve personale, plane dhe projekte televizive tepër të rëndësishme për mua, nuk mundet që këtë vit te jem pjesë e jurise së Voice Kids 3.I uroj suksese miqve të mi në sezonin e ri, Aleksander Gjoka, Miriam Cani, Renis Gjoka dhe vecanërisht Ledion Liço për këtë bashkëpunim mbreslënës. Suksese të gjithë fëmijëve. Le të fitojë më i miri”, shkruan ”, shkruan Eneda duke lënë kështu të kuptohet se tre anëtarët e tjerë të sezonit të kaluar, Aleksandër dhe Renis Gjoka dhe Miriam Cani do të vijojnë të jenë pjesë e jurisë së këtij formati.

Image

Po cila është këngëtarja që do të zëvëndësojë Enedën në këtë spektakël?

Sipas ‘Anabel.al’, Arilena Ara do të jetë pjestare e re e jurisë ‘The vioce kids’ ,tashmë dihen sukseset e këngëtares Arilena edhe pse e vogël në moshë.

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*