Menu

Interi e bën dramë

Interi pëson gol në minutën e 90-të

inter

Interi ka marrë vetëm një pikë në ndeshjen e javës së 20-të të Serie A duke barazuar 1-1 me Fiorentinën. U bënë tashmë 5 ndeshje pa fitore për Inter i cili ka regjistruar barazimin e tretë në Serie A në 5 sfidat e fundit. Të besuarit e Luciano Spalletti nuk arritën të ruajnë rezultatin pasi Mauro Icardi realizoi në minutën e 55-të.

Vendasit barazuan në minutën e 90-të me Simeone.

Pas kësaj fitore, Interi ka vetëm 42 pikë në vendin e tretë, 6 më pak se Napoli kryesues dhe 5 më pak se Juventusi, që të dyja kanë nga një ndeshje më pak të zhvilluar./lapsi.al/

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*