Menu

Inter pas dyshes së Realit

nter është duke u interesuar për transferimin e dyshes së Real Madridit, Luka Modric dhe Toni Kroos.

Modric Kroos

Inter është duke u përgatitur për transferime të mëdha në afatin kalimtar të verës.

Sipas të përditshmes italiane Corriere della Sera, Inter është duke u interesuar për transferimin e dyshes së Real Madridit, Luka Modric dhe Toni Kroos.

“Inter po kërkon disa lojtarë me personalitet të madh”.

“Sa për qartësi, i kam dy emra: Modric dhe Kroos. A mund të vijnë ata në Inter? Ndoshta po. Të tillë lojtarë po kërkon Inter”, ka deklaruar Maroi Sconcerti.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*