Menu

Ilda Bejleri ‘lamtumirë’ De Biasit me këngë: Do na mungosh!

Ilda Bejleri: Fjalet jane te teperta per ty sepse emri yt eshte i gdhendur me germa te arta ne historine e Futbollit Shqiptar! Askush si ty! Njeri i madh Do na mungosh.

De Biasit

Dorëheqja e trajnerit të Kombëtares së Futbollit Shqiptar ka shkaktuar reagime dhe në rrjete sociale. Artistë dhe përsonazhe nga bota e sportit kanë shprehur keqardhjen për ikjen e tij.

Një prej tyre ka qenë edhe gazetarja sportive Ilda Bejleri, e cila ka publikuar në rrjetin e saj social Instagram një video ku ajo dhe De Biasi janë duke kënduar një këngë italiane.

Fjalet jane te teperta per ty sepse emri yt eshte i gdhendur me germa te arta ne historine e Futbollit Shqiptar! Askush si ty! Njeri i madh Do na mungosh..,”-ka shkruar ilda bejleri krahas videos së postuar .

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*