Menu

Ilaçi marrëdhëniet seksuale të zgjasin mbi 30 minuta

Kjo pije është ideale, pasi është e pasur me antioksidantë dhe eleminon radikalet e lira.

1 (1)

Kjo është një recetë shumë e thjeshtë dhe praktike që mund të përdoret si nga femrat, po ashtu edhe meshkut, me qëllim që raporti i tyre seksual të mund të zgjas edhe 30 minuta më shumë. Kjo pije është ideale, pasi është e pasur me antioksidantë dhe eleminon radikalet e lira.
Përbërësit:
100 ml lëng portokalli;
100 ml çaj kamomili;
2 lugë gjelle mjaltë;
1 lugë gjelle lëng limoni;
Përgatitja:
Hidhini të gjithë përbërësit në një blender dhe konsumojeni këtë pije përpara se të kryeni marrëdhënie.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*