Menu

I braktis fëmijët midis Prizrenit, arrestohet nëna

Policia ka arrestuar një të dyshuar e cila dyshohet se ka braktisur dhe ka keqtrajtuar fëmijët e saj.

braktis-femijet_1528880787-7002739

Policia ka arrestuar një të dyshuar e cila dyshohet se ka braktisur dhe ka keqtrajtuar fëmijët e saj.

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën  “Wesly Clark”, në Prizren  ku janë  identifikuar dy fëmijë-viktima, të cilët ishin duke kërkuar lëmoshë.

Me vendim të prokurorit, e dyshuara, shtetase e Shqipërisë, pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Njoftimi i plotë:

KEQTRAJTIM APO BRAKTISJE E FËMIJËS

Rr. “Wesly Clark”, Prizren 12.06.2018-13:30. Është arrestuar e dyshuara femër shtetase e Shqipërisë, nën dyshimin se e njëjta ka kryer veprën e cekur, si dhe janë identifikuar dy fëmijë-viktima, të cilët ishin duke kërkuar lëmoshë. Me vendim të prokurorit, e dyshuara pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*