Menu

Holiday Look! Të preferuarat e yjeve

Që nga pantallonat e shkurtra me sneakers, e çorape të bardha si pamja e Gigi Hadid apo një hippie glam si Heidi Kloom.

fustanisdg

Vera është stina ku lirohemi nga veshjet, dhe shpesh dhe më pak kujdes për të qenë sa më shik. Dhe kjo për shkak të vapës dhe stilit më relaksues duke pasur efektin “relaxed” edhe me sharm.

Që nga pantallonat e shkurtra me sneakers, e çorape të bardha si pamja e Gigi Hadid apo një hippie glam si Heidi Kloom. Gjithashtu dhe veshja kimono me fantazi lulesh dhe aksesorë natyralë. Shihni galerinë për tu frymëzuar nga vipat.

 
 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*