Menu

Hedhja spektakolare në ujë e këtij çifti po bën xhiron e rrjetit (Video)

Të shkosh çift me pushime, është gjëja më mahnitëse që mund të ndodhë gjatë verës.

qifti

Të shkosh çift me pushime, është gjëja më mahnitëse që mund të ndodhë gjatë verës.

Përveç pushimit, aventurat në plazh dhe ujë nuk kanë të paguar.

Një video e fundit e publikuar në Facebook është bërë hit në rrjetet sociale.

Në video, një çift shihet duke u hedhur së bashku në ujë në mënyrë mahnitëse.

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*