Menu

Haradinaj takon legjendën e basketbollit të Lituanisë

Haradinaj është takuar të premten mbrëma me Arvydas Sabonis, legjendën e basketbollit të Lituanisë.

legjenda

Haradinaj është takuar të premten mbrëma me Arvydas Sabonis, legjendën e basketbollit të Lituanisë.

Kosova është turpëruar nga Lituania në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë, duke u mposhtur me 38 pikë diferencë, 61:99.

Për të përcjellë nga afër këtë ndeshje kishte ardhur edhe legjenda e basketbollit të Lituanisë, Arvydas Sabonis, 2.22 metra i gjatë me të cilin u takua edhe kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*