Menu

Gratë shtatzënë sfilojnë me të brendshmet e Rihannës(Foto)

Këto kohë, Rihanna ka lënë pas dore muzikën për tu marrë me biznes.

rihana

Këto kohë, Rihanna ka lënë pas dore muzikën për tu marrë me biznes.

Ajo prezantuar koleksionin e saj të ri me të brendshme “Savage x Fenty” dhe femrat që ka pozuar me këto veshje janë tepër të vecanta.

Përvecc motrave Hadid dhe disa prej modeleve të tjera të njohura, aty ishin dhe gra shtatzënë.

Rihanna kishte qëllim të tregonte se të brendshmet e saj janë për të gjitha përmasat trupore.

Image

Image

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*