Menu

Gjykata merr vendimin, dënohet kampioni i Botës

Kapiteni i skuadrës së Totenhemit, Hugo Loris, u kap përpara disa javësh duke drejtuar makinën nën efektin e alkoolit.

kampioni

Kapiteni i skuadrës së Totenhemit, Hugo Loris, u kap përpara disa javësh duke drejtuar makinën nën efektin e alkoolit.

Portieri francez u dërgua menjëherë në polici ku u kryen dhe procedurat e hetimit ndaj tij.

Kampioni i Botës doli përpara trupit gjykues ku dhe pranoi çdo gjë për të cilën akuzohej.

Pas përfundimit të gjyqit, portieri i Totenhemit u dënua me 50 mijë paund gjobë dhe 20 muaj heqje të lejes së drejtimit.

Nuk mbeti pa e ndëshkuar edhe klubi anglez, që e ka gjobitur portierin me 300 mijë paund, të cilat janë të vlefshme me rrogën e 2 javëve.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*