Menu

Gigi Hadid kalon çdo limit

22-vjeçarja nuk humbi as edhe një hap në Javën e Modës në New York, pavarësisht se mbante veshur vetëm një këpucë në shfaqjen e Anna Sui.

Gigi Hadid

Ajo është një nga modelet më të sukseshme dhe më të kërkuara nga shtëpitë e modës. Dhe këtë gjë Gigi Hadid e ka vërtetuar mbrëmjen e së hënës kur u detyrua qe të ecte me një këpucë në pasarelë.

22-vjeçarja nuk humbi as edhe një hap në Javën e Modës në New York, pavarësisht se mbante veshur vetëm një këpucë në shfaqjen e Anna Sui.

Duke u traguar një profesioniste e vërtetë, supermodelja u detyrua që të imitonte lartësinë e thembrës së këpucës së saj të majtë duke ecur në majë të gishtërinjve.

Ylli i pasarelave u shqërua dhe nga motra e saj modele Bella, e cila gjithashtu ka shumë sukses në industrinë e modës

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*