Menu

Franca publikon listën për Kupën e Botës, 2 mungesa të mëdha…!

Didier Deschamps ka prezantuar listën provizore për Kupën e Botës.

france

Didier Deschamps ka prezantuar listën provizore për Kupën e Botës.

Nga 23 futbollist të ftuar nuk ka pasur vend për yllin e Bayernit, Ribery dhe sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema.

Franca është një nga kandidatët serioz për të triumfuar në Rusi.

Ja lista e plotë:

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*