Menu

Fotoja e fundit e Belen po ‘çmend’ Instagramin, 500 mijë pëlqime brenda një dite(Foto)

Modelja,prezantuesja Belen Rodriguez provokon gjithmonë me fotot që poston në llogarinë e saj në Instagram.

belen

Modelja,prezantuesja Belen Rodriguez provokon gjithmonë me fotot që poston në llogarinë e saj në Instagram.

 Në foton e fundit modelja, shfaqet mbi një kalë, e veshur me  micro bikini, foto e cila ka marrë brenda një dite 500 mijë pëlqime.

Buzë detit dhe me format trupore harkuese Belen nuk i ka lënë vend i magjinatës.

Mbas ndarjes me të dashurin e saj Andrea Iannone, showgirl-i argjentinase duket se ja ka kushtuar të gjithë vëmëndjen punës së saj.

Image

Image

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*