Menu

Foto provokuese nga Xhamajka

Ashley Graham postoi disa foto provokuese nga seti i saj fotografik në Xhamajkë për fushatën 'Swimsuits For All'.

Ashley Graham

29-vjeçarja po promovonte linjën e kostumeve të banjës për femra të bëshme.

Graham ka plot 7.2 milionë ndjekës nëpër rrjetet sociale dhe me foto të tilla është e sigurtë që numri i ndjekësve do të rritet dhe më shumë.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*