Menu

Formacionet zyrtare: Kosovë – Letoni

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes miqësore ndërmjet Kosovës dhe Letonisë Kosova dhe Letonia kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësore, që do të zhvillohet në Mitrovicë. Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 19:30.  

kosova for

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes miqësore ndërmjet Kosovës dhe Letonisë

Kosova dhe Letonia kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësore, që do të zhvillohet në Mitrovicë.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 19:30.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*