Menu

Formacionet zyrtare: Islandë – Kosovë

Islanda dhe Kosova takohen për ndeshjen e fundit kualifikuese për Kampionatin Botëror. Ndeshja mes Islandës dhe Kosovës, fillon nga ora 20:45.

island kosove

Islanda dhe Kosova takohen për ndeshjen e fundit kualifikuese për Kampionatin Botëror.

Ndeshja mes Islandës dhe Kosovës, fillon nga ora 20:45.

Ndeshjen e parë në Shkodër, mysafirët nga Islanda e kishin fituar 1:2.

Formacionet zyrtare të kësaj ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*