Menu

Fjolla Morina dhe Big Mama me poza të ‘nxehta’ në Turqi

Këngëtarja superseksi Fjolla Morina është duke shijuar rrezet e diellit në plazhet e mrekullueshme të Turqisë.

Fjolla Morina dhe Big Mama

 Por ajo nuk është vetëm, në këto pushime e shoqëron kolegia Big Mama, të cilat së bashku po provokojnë përpara aparatit fotografik.

Fjolla së fundi ka publikuar disa fotografi mjaft “të nxehta” në llogarinë personale në Instagram, ku në njërën prej tyre shihet duke drejtuar buzët afër Big Mamës.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*