Menu

Fellaini shkakton faull-in më qesharak, shikoni pamjet(Video)

Mbrëmë u luajt super ndeshja mes Manchester United dhe Arsenal e cila përfundoi në barazim 2-2.

fellani

Mbrëmë u luajt super ndeshja mes Manchester United dhe Arsenal e cila përfundoi në barazim 2-2.

Por përveç golave dhe spektaklit nuk kaloi pa u komentuar as edhe një faull e shkaktuar nga belgu Fellaini.

Teksa po ndiqte talentin francez Guendozi, Fellaini i shkakton faull duke e kapur për flokësh. Ironia qëndron në faktin që e kap pikërisht Fallaini i cili komentohej për modelin e flokëve.

Videoja është shpërndarë dhe komëntuar shumë në rrjet. Ju ftojmë ta ndiqni:

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*