Menu

Fatura bëhet virale

Zbuloni sa ka paguar Messi për një darkë me miqtë në Ibiza.

messi

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi i ka habitur të gjithë me shumën marramendëse që ka paguar në një restorant në Ibiza së bashku me dy shokët e skuadrës Cesc Fabregas e Luis Suarez, në shoqërinë e të cilëve ishin edhe partneret përkatëse.

 

Darka e tyre në Ibiza ka nisur të komentohet për shkak se është publikuar fatura që Messi ka paguar në fund. Çmimi i saj në total është 37 mijë e 330 euro. Ndërsa Messi e ka publikuar vetë faturën në Twitter, lajmi ka marrë dhenë dhe po përhapet me shpejtësi.Të gjithë pyesin por çfarë kanë porositur? Ylli argjentinas ka paguar 621 euro për 27 pica, 784 euro për shtatë hamburger, si dhe 41 shishe shampanjë Dom Perignon në vlerë 24,600 euro.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*