Menu

Enca dhe motra e saj i kapen keq gazetares që ironizioi me emërtimin ‘Pjeshka’

Një deklaratë e saj bëri shumë zhurmë.

enca

Një deklaratë e saj bëri shumë zhurmë.

Gazetarja shqiptare Dasara Karaiskaj gjatë moderimit të një emisioni në një radio tha se tashmë emrin ‘pjeshka’ që identifikon organin gjential femëror do ta zëvendesojmë me emrin e Encës.

E kjo gjë siç duket ka shkaktuar pakënaqesi te motrat Haxhia.

Ka qenë Uindi, motra e Encës ajo që ka lënë një status në Instastory ku tha se kur kemi ‘pjeshkë të vyshkur’ do e quajmë Dasara.

E më i ‘butë’ ishte reagimi Encës e cila përmes një shkrimi i tha Dasarës “Mos ma humb kohën zemër”.

Këtë ironizim Karaiskaj e bëri pas deklaratës së Encës e cila tha se gjatë seksit përmend emrin e babit të saj!

 

ui

enca

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*