Menu

Emina Cunmulaj ‘çmendet’ komplet, ja reagimi i saj para një çante super të shtrenjtë (Foto)

Modelja Emina Cunmulaj është ndër personazhet më aktiv në rrjetin social Instagram, ku ka mbledhur një numër të madh fansash dhe ndan me to çdo ditë nga përditshmëria e saj.

auto_eminaaaa1541419277

Modelja Emina Cunmulaj është ndër personazhet më aktiv në rrjetin social Instagram, ku ka mbledhur një numër të madh fansash dhe ndan me to çdo ditë nga përditshmëria e saj.

Image

Së fundmi ajo publikoi një foto të një çante që kap një shifër marramendëse 62 mijë dollarë.

 “Më fal, çfarë?! 62.000 dollarë! Jam pro luksit dhe brendeve të luksit, por nuk jam pro budallallëkut dhe kjo këtu është budallallëk i hapur”,-shkruan modelja në postimit.

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*