Menu

Emily sërish topless!

Emily Ratajkowski njihet për fotot e saj provokuese dhe setet e nxehta fotografike.

Emily

Modelja 26 vjeçare nuk ka zhgënjyer as këtë herë, teksa ka pozuar topless për firmën e xhinseve DL196.

Bukuroshja, e cila u bë e famshme pasi u shfaq në klipin e këngës “Blurred Lines”, dukej tepër seksi në setin e ri fotografik.

 
 

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*