Menu

Emily Ratajkowski ‘ndez’ Italinë

26-vjeçarja shfaqi format e saj trupore perfekte dhe dukej shumë seksi.

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski vazhdimisht shpërndan foto nga pushimet e saj ekzotike. Këtë herë supermodelja ka postuar disa foto me bikini gjatë një udhëtimi me varkë në bregdetin italian.

26-vjeçarja shfaqi format e saj trupore perfekte dhe dukej shumë seksi.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*