Menu

Elvis Pupa rinovojë look-un dhe komentet e Artiola Toskës nuk duhen humbur(Foto)

Ditën e sotme aktori i humorit shumë i dashur për publikun shqiptar Elvis Pupa habiti të gjithë ndjekësit me lookun e tij të ri.

elvis

Ditën e sotme aktori  i humorit shumë i dashur për publikun shqiptar  Elvis Pupa habiti të gjithë ndjekësit me lookun e tij të ri.

 Elvisi ka treguar nëpërmjet ‘Instagram-it’ se 4 muaj më parë ka kryer një transplant për flokët dhe sot duket se ja ka vlejtur.

Në foton e publikuar me lookun e ri  Pupa shkroi :

“Ju përshëndes me flokët e rinj. Kaq leshra s’kam pasur kurrë në jetë. Edhe kur isha fëmijë më mbaronte balli 6 minuta pasi kaloje vetullat”.

Komentet që uronin aktorin për lookun e ri  ishin të shumta por në sy ra komenti i këngëtares së njohur të muzikës popullore Artiola Toska.

Artjola i shkruante: I gëzofsh. Ç’a sillet për qokë? Elvis: Piastër, se më është djegur hekuri! Artjola: S’kam. Ajo që bën tostin të bën punë? Elvis: Lëre fare. Sill bigudinat dhe jemi në rregull. Artjola: U krye! Faleminderit që më lehtësove. Më mungon shumë’, ka qënë dialogu mes aktorit dhe këngëtares që ka shkaktuar shumë të qeshura dhe tek ndjekësit.

ImageImage

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*