Menu

Elita Rudi tregon shtatzaninë e saj në një mënyrë shumë të veçantë(Foto)

Elita Rudi dhe reperi Gjiko kurorëzuan në martesë historinë e tyre të dashurisë në ditët e fundit të muajit shtator, një dasmë që u komentua shumë në media.

elita

Elita Rudi dhe reperi Gjiko kurorëzuan në martesë historinë e tyre të dashurisë në ditët e fundit të muajit shtator, një dasmë që u komentua shumë në media.

Prej kohësh po qarkullon në rrjet lajmi se moderatorja Elita Rudi është shtatzanë, por as ajo dhe as partneri i saj, reperi Asdren Gjikolli i njohur si Gjiko nuk e kanë pranuar atë publikisht.

Image

Madje Elita është munduar ta fsheh barkun e saj në çdo foto që publikon, duke përdorur një truk mjaft të veçantë, duke vendosur çantën në pjesën e barkut.

Mirëpo së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me një veshje të gjërë dhe përshkrimi i fotos tregon që ajo është shtazënë. “Bluza i thotë të gjitha”, shkruan Elita.

Duke treguar shtatzaninë e saj në një mënyrë shumë të veçantë.

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*