Menu

E mbani mend sulltaneshën e Sulejmanit të Madhërishëm, shihni si është transformuar aktorja nga kanceri(Foto)

Vahide Perçin është aktorja e cila njihet për profesionalizmin dhe talentin e saj që e tregoi në serialet e famshme ku luajti.

sylemani

Vahide Perçin është aktorja e cila njihet për profesionalizmin dhe talentin e saj që e tregoi në serialet e famshme ku luajti.

Vahide u diagnostifikua me kancer në moshën më të mirë kur duhej të ishte gjyshe e nipërve dhe mbesave, përcell ORAvip.

Aktorja ka 52 vite dhe po përballet më sëmundjen e rëndë të kancerit.

Aktorja luajti në serialin më me zë të kohës, në rolin e sulltaneshës. Së fundi ajo ka edhe një rol kyç në serialin ‘Anne’ që kapi shikueshëmri të amdhe edhe në publikun shqiptar.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*