Menu

E kuqe, e nxehtë

Provokon Bella Hadid.

bella

Ajo ka dominuar në Javën e Modës në New York duke ecur në pasarelë për Oscar de la Renta, Anna Sui, Prabal Gurung, Alexander Wang dhe Jason Wu. Dhe tani Bella Hadid po punon për nxjerrjen e video kalendarit për revistën LOVE.

Ylli 20-vjeçar ka postuar një video hot në Instagram e veshur me vetëm me të brendshme të kuqe brenda një gome të madhe makinash.

Supermodelja ekspozoi format e saj trupore mahnitëse dhe u shfaq shumë provokuese.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*