Menu

E armatosur dhe topless Shkëndije Mujaj i ‘vë flakën’ Instagramit(Foto)

Këngëtarja e njohur Shkëndije Mujaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë.

shkenda

Këngëtarja e njohur Shkëndije Mujaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë.

Shkëndija më shumë se për karrierën e saj është komentuar për format bombastike, të cilat aspak nuk heziton t’i shfaqë para të gjithë ndjekësve të saj.

Ajo së fundmi në llogarinë e saj në Instastory ka publikuar një fotografi, ku vë në pah gjoksin e saj bombastik duke e mbuluar me fishekë.

E cilësuar dhe si Kim Kardashian shqiptar, kjo nuk është hera e parë që Shkëndija provokon.

Image

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*