Menu

Dy gola të shpejtë në ndeshjen Kosovë – Letoni

Letonia dhe Kosova kanë shënuar nga një gol të shpejtë, në miqësoren që po zhvillohet në Mitrovicë.

kk_1510598477-5993234

Letonia dhe Kosova kanë shënuar nga një gol të shpejtë, në miqësoren që po zhvillohet në Mitrovicë.

Të parët në epërsi kaluan mysafirët në minutën e 11’ me anë të Glebs Kluskins 
, ndërsa Kosova u përgjigj pas dy minutave me golin e Rrahmanit. 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*