Menu

Dua në Kosovë

Dua në Kosovë, pjesë e festivalit të organizuar nga Dukagjin Lipa.

dua lipa

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa do të mbërrijë gjatë ditës së sotme në Kosovë.

Mësohet se Dua Lipa do të jetë pjesë e Festivalit “Sunny Hill”, i organizuar nga babai i saj, Dukagjin Lipa.

Festivali do të mbahet në tri ditë, 10, 11 dhe 12 gusht, ku pritet të performojnë shumë këngëtarë, por mediat kosovare shkruajnë se ajo që është parë me shumë rezerva deri tani është çmimi i biletës, e cila mësohet se është 50 euro.

Rreth orës 19:00, Dua do të dalë në një konferencë.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*