Menu

Digjet një veturë në autostradën Prishtinë – Ferizaj

Një veturë është përfshirë nga zjarri para disa minutash në autostradën Prishtinë - Ferizaj.

vetura_1528883112-2789619

Një veturë është përfshirë nga zjarri para disa minutash në autostradën Prishtinë – Ferizaj.

Sipas një lexuesi, nga incidenti nuk ka të lënduar vetëm dëme materiale.

Ekipet policore dhe ato mjekësore me të marr informatën kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin. /Indeksonline/

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*