Menu

Di Maria te Interi?

Angel Di Maria raportohet se do të largohet nga PSG për t\u transferuar tek Interi.

di-maria

 Drejtues të zikaltërve janë treguar të gatshëm për të shpenzuar plot 50-55 milionë euro për të marrë shërbimet e argjentinasit, shkruan “Calciomercato.com”.

“FCInterNews” raporton se Ivan Perisic dëshiron të transferohet tek Manchester United dhe në këtë mënyrë është rritur edhe interesimi për Angel Di Marian.

Interi vlerëson se blerja e Di Marias është pothuajse e kryer, por mbetet të diskutohen detajet e pagës së lojtarit, i cili në Paris fiton rreth 11 milionë euro në sezon.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*