Menu

Di Maria kërcënon Real Madridin

Di Maria: Sivjet jemi shumë më të fortë

Di Maria

Real Madrid dhe Paris Saint-Germian në mesjavë zhvillojnë ndeshjen e 1/16 në Champions League.

Është ish asi i Los Blancos që tash luan te skuadra nga Parisi, Angel Di Maria, që ka “kërcënuar”, skuadrën spanjolle, shkruan Marca, përcjell Klan Kosova.

“Jemi më të fortë sesa sezonin e kaluar”, ka thënë Argjentinasi.

“Në këso takime duhet më shumë sesa talenti. Duhet një element i vogël që quhet fat, që mund të ndihmojë që të fitohet takimi”.

“Real Madrid është skuadër e madhe dhe ata gjithmonë luajnë mirë në Champions League”.

“Kur dëgjohet himni i Champions League edhe futbollistët transformohen dhe luajnë në nivelin e tyre më të mirë”.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*