Menu

Detaje të reja nga incidenti me armë zjarri në Prishtinë

Të shtënat me armë zjarri në afërsi të ndërtesës së Komunës së re në Lagjen “Arbëria”, kanë ndodhur pas mesnatës, saktësisht rreth orës 02:00.

auto_auto_plagosje14975107691497511669

Siç mëson “Zeri.info”, nga dëshmitarët që ishin në vendin e ngjarjes, të shtënat me armë zjarri në afërsi të ndërtesës së Komunës së re në Lagjen “Arbëria”, kanë ndodhur pas mesnatës, saktësisht rreth orës 02:00.

Dëshmitarët i kanë thënë “Zeri.info”, se tani në mëngjes njësitet e Policisë kanë ardhur dhe e kanë rrethuar vendin e ngjarjes dhe i kanë mbledhur dëshmitë (gëzhojat e plumbave).

“Zeri.info”, është duke bërë përpjekje në vazhdimësi që të marrë informacione të sakta nga Policia e Kosovës, por një gjë e tillë akoma nuk po mund të realizohet.

Image

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*