Menu

Deschamp lajm të keq Belgjikës

Didier Deschamps ka deklaruar se skuadra e tij ka ndaluar ;Leo Messin, kështu që nuk ka frikë nga entuziazmi i Belgjikës.

shamp

Didier Deschamps ka deklaruar se skuadra e tij ka ndaluar, Leo Messin, kështu që nuk ka frikë nga entuziazmi i Belgjikës.

Gjysmëfinalja e parë e Botërorit, Francë-Belgjikë po afron.

Sonte në orën 20:00, do të mësohet finalisti i parë i “Rusi 2018″.

Trajneri i Francës, Didier Deschamps ka deklaruar se skuadra e tij ka ndaluar Leo Messin, kështu që nuk ka frikë nga entuziazmi i Belgjikës.

“Jemi të përgatitur për gjithçka, pavarësisht formacionit të gomave. Do të jetë si çdo ndeshje tjetër, siç u përball me Messin “, deklaroi Deschamps.

“Kantë e bllokoi mirë Messin dhe e vërteta është se Leo kundër nesh nuk u pa në fushë”, shtoi trajneri i “Gjelave”.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*