Menu

Derbi pa fitues

Manchester City dhe Manchester United barazojnë pa gola, në ndeshjen e xhiros së 26'të në Premier Ligë.

United

Manchester City dhe Manchester United kanë barazuar pa gola, në ndeshjen e xhiros së 26′të në Premier Ligë.

Manchester Unitedi mbylli ndeshjen me një futbollist më pak, pasi Marouane Fellaini u ndëshkua me të kuq në minutën ’84.

Në tabelë, City mbetet i katërti me 65 pikë të tubuara, një më shumë se Unitedi që është i pesti. Liverpooli është i treti m 66 pikë, e një ndeshje më shumë se dy ekipet e Manchesterit.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*