Menu

Demi Rose mahnitëse

Tre ditë më herët, Demi Rose mahniti fansat e saj, duke pozuar topless në plazhet e Ibiza-s.

Demi Rose

Sot, modelja ka goditur sërish duke pozuar me të brendshme dhe nxjerrë në pah format e saj mahnitëse.

Këtë herë, Demi Rose ka shërbyer si imazhi më i mirë, për reklamimin e linjës së saj të të brendshmeve.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*