Menu

Bëhuni Cosmopolitan

Koktej vere, i shijshëm dhe i thjeshtë. Vodka, boronicë, limon.

Bëhuni Cosmopolitan

Cosmopolitan, ashtu si seriali i famshëm “Seksi dhe Qyteti”, së bashku me lëngun e boronicës, mund të jenë bërë shijet trendi.

Cosmo është një nga koktejet më të preferuara të verës që ka një recetë të thjeshtë: vodka, përzierje e trefishtë alkooli, lëng limoni dhe boronicë.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*