Menu

Çmendet Linda Rei, zhvishet lakuriq dhe kërcen! (Video)

Transgjinorja Linda Rei shpesh herë bëhet pjesë e mediave rozë për shkak të videove dhe fotove provokuese që ajo poston në Instagram.

linda rei

Transgjinorja Linda Rei shpesh herë bëhet pjesë e mediave rozë për shkak të videove dhe fotove provokuese që ajo poston në Instagram.

Mesa duket se fundmi ajo nuk është ndaluar po ka xhiruar veten të zhveshur dhe e ka publikuar atë para ndjekësve të saj në Instagram

Në një tjetër video shihet me fusta të ngushtë pas trupit teksa kërcen dhe ekspozon komplet pjesën e gjoksit.

Duket se të gjithë këto poza kanë bërë që ndjekësit të reagojnë.

reagojnë.

ImageImage

 

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*