Menu

Çitjanet i ‘nxijnë faqen’ Ramës, modelja me famë botërore bën gallatë me të

Vizita e fundit e kryeministrit Edi Rama në Fier ka bërë të madhe të vogël të flasë për të.

rama

Vizita e fundit e kryeministrit Edi Rama në Fier ka bërë të  madhe  të vogël të flasë për të.

Veshja e tij e çuditshme e rikthehu në qendër të vëmendjes, por jo domosdoshmërisht për mirë.

Rama kombinonte çitjanet e varura me këpucët me majë dhe një xhaketë  disa numra më të vogël.

Nuk vonoi sghumë dhe kjo veshje ka rënë dhe në syrin e modeles shqiptare me famë botërore Emina Cunmulaj. Në një prej postimeve të saj në rrjetet sociale ajo ka përdorur opsionin e ‘sondazhit’ duke vënë krah fotos së Ramës një të sajën të veshur thuajse identik si kryeministri.

Sipas rezlutateve, me 84% të votave ka fituar Emina. Me postimin e Eminës çitjanet e kryemninistrit morën famë përtej kufirit.  g.e

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*