Menu

Cila është gjendja e Messit pas përplasjes me Smalling?

Barcelona ka shpresë se Lionel Messi nuk e ka thyer hundën, pas përplasjes me Chris Smalling gjatë fitores 1:0 ndaj Manchester United.

messi

Barcelona ka shpresë se Lionel Messi nuk e ka thyer hundën, pas përplasjes me Chris Smalling  gjatë fitores 1:0 ndaj Manchester United.

Katalanët kanë arritur të marrin një rezultat të favorshëm nga ndeshja e parë, duke fituar në ‘Old Trafford’, pas një autogoli të shënuar nga Luke Shaw.

Ylli argjentinas në fund të pjesës së parë u gjakos në fytyrë, pas një dueli që pati me mbrojtësin Chris Smalling.

“Messi nuk ndihej rehatshëm pas goditjes”, ka zbuluar Valverde pas ndeshjes, përcjell ‘lajmi.net’.

“Ne duhet ta shqyrtojmë shkallën e lëndimit dhe të shohim se si është”.

“Ai është në rregull, por ai ka një plagë mjaft të rëndësishme”.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*