Menu

Çifti realizon foton e dasmën gjatë shpërthimit të një mine

Një çift ka vendosur që fotot e dasmës së tyre të jenë pak të veçanta.

Ata dëshironin që fotot e tyre të kishin efekt hollivudian. Dhe çmenduria e rradhës erdhi.

Çifti nga Japonia ka shmangur kopshtet e bukura apo shëpitë madhështore dhe ka shkuar pranë një miniere të braktisur, duke pozuar para një bombe që shpërthente.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*