Menu

Ciao Bella

Dhe këtë herë ka tronditur me veshjen e saj.

bella

Bella Thorne njihet për guximin e saj në veshje dhe stilin e veçantë

Dhe këtë herë ka tronditur me veshjen e saj.

Këngëtarja dhe aktorja e famshme kishte veshur një bluze të rozë të prerë deri tek gjoksi, ndërsa nuk mbante reçipeta. Kjo bëri që shpesh herë të tregojë më shumë se ç’duhet.

/Oranews.tv/

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*