Menu

Çfarë e nxehu këngëtaren?! Vesa Luma i drejtohet ndjekësit: ‘E keni mësu përmëndesh këtë fjali’

Këngëtarja Vesa Luma është shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram ku është dhe aktive.

vesa luma

Këngëtarja Vesa Luma është shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram ku është dhe aktive.

E duke qënë personazh publik dhe aktiv në rrjete sociale Vesa Luma si shumë të tjerë ndeshet në komente negative nga njërëzit që nuk i pëlqejnë.

I tillë ishte dhe komenti i fundit në një foto të publikuar nga këngëtarja.
 “Je bërë e gjitha plastik, po dil ashtu si je”, i shkruante ndjekësi, ndërkohë që këngëtarja menjëherë ka reaguar duke i dhënë një përgjigje të drejtpërdrejt.

“E keni mësuar përmendësh këtë fjali. Do të tregoj një të vërtetë, të hidhur për ty ndoshta: Asgjë, po asgjë plastik nuk ka këtu”, i është përgjigjur Vesa.

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*